Przejdź do głównej zawartości
Wyszukaj
Szukaj na tym blogu
z głową w chmurach
Udostępnij
Pobierz link
Facebook
X
Pinterest
E-mail
Inne aplikacje
grudnia 08, 2012
Urzekło mnie.
'Pomyśl tylko jak mogło być z nami.
Ale wiesz, poeci zawsze chodzą
Własnymi wierszami.'
Bawmy się w poezję. Jest taka piękna.
Komentarze
Popularne posty
maja 10, 2019
Ona, czyli ja
kwietnia 30, 2014
Mała
Komentarze
Prześlij komentarz